Naszą ofertę kierujemy do wszystkich Rodziców i Opiekunów, którym zależy na harmonijnym rozwoju dziecka w domowej atmosferze, pod okiem profesjonalnej kadry z ogromnym sercem.

Przyjmujemy dzieci od 2,5 roku (w tym dzieci ,,pieluchowane”) do 6 roku życia, a także dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Proponujemy grupę różnowiekową, w której dzieci rozwijają się, mogąc pełnić rolę autorytetu dla młodszych i uczyć się od starszych koleżanek i kolegów przez naśladownictwo. W Przedszkolakach rozwijamy umiejętności, docieramy do uzdolnień, wyzwalamy miłość do natury, kształcimy szacunek do drugiego człowieka i mądrą tolerancję. Pracujemy innowacyjną i niezwykle efektywną Metodą Krakowską, do tego na terenie placówki organizowane są zupełnie bezpłatne zajęcia: logopedyczne, fizjoterapeutyczne, integracji sensorycznej, socjoterapii i zajęcia wynikające z realizacji podstawy programowej: religii, języka angielskiego, muzyki, a także zajęcia w ramach WWRD (wczesnego wspierania rozwoju dziecka).

Koszty:

  • wyżywienie 10 zł/ dziennie,
  • czesne: 150 zł./ miesięcznie.

Budynek, w którym mieści się Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi „Dziecięce Marzenia” oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi ,,Razem”,  znajduje się w malowniczej okolicy pośród lasów oraz nieopodal Jeziora Ukiel.

Nasze dzieci przebywają w otoczeniu pięknej przyrody, a także mają możliwość obserwacji leśnych zwierząt w każdej porze roku w ich naturalnym środowisku. Na terenie obiektu znajduje się bezpieczny i atrakcyjny plac zabaw, a w okresie letnim wystawiona jest również trampolina i stoliki do wspólnego biesiadowania. Lokalizacja jest niezwykła. Wokół budynku  jest dużo przestrzeni. Naszym podopiecznym obce są nerwowe odgłosy miasta czy zapach spalin. Zastąpiliśmy je śpiewem ptaków, szumem wody w jeziorze oraz zapachem warmińskich łąk i pól.

 

Przedszkole i szkoła są doskonale wyposażone, a dyrekcja i kadra pedagogiczna dba, by dzieci przebywały w bezpiecznych i estetycznych pomieszczeniach na miarę XXI wieku.

Co jeszcze możemy Państwu zaoferować?

  • Gwarantujemy rodzinną atmosferę (placówka jest naprawdę kameralna),
  • Mieścimy się wśród pięknej przyrody warmińskiej- dzieci oddychają leśnym powietrzem i uczą się patrząc na blask wody w jeziorze, bawią się na inspirującym poznawczo placu zabaw,
  • Mamy własny transport; dowieziemy i odwieziemy Twoje dziecko,
  • Proponujemy zdrowe żywienie; jest możliwość stosowania właściwej dla Twego dziecka diety,
  • pełną otwartość na współpracę z rodzicami,
  • ubezpieczenie NW.

 

{phocagallery view=category|categoryid=11|limitstart=0|limitcount=10|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|displaydescription=0|displayimgrating=0}