Do klasy drugiej uczęszcza troje uczniów – dwóch chłopców i jedna dziewczynka. Klasa jest bardzo energiczna i zgrana. Uczniowie chętnie współpracują i pomagają sobie. Dzieci są bardzo pracowite, radośnie podejmują nowe wyzwania i zawsze starają się im sprostać. W tak małej klasie dbamy, by każdy czuł się bezpiecznie, był doceniony i uczył się jak najlepiej – zgodnie ze swoimi zdolnościami i możliwościami.

Nasza sala lekcyjna jest bardzo czysta i słoneczna. W sali jest komputer, tablica multimedialna i wiele pomocy edukacyjnych, które są regularnie stosowane, aby uczenie było przyjemne i efektywne.

Uczniowie klasy drugiej lubią szkołę, a ponadto: lody truskawkowe, koty, kotki i kocurki, muzykę, grę na harfie i taniec (szczególnie breakdance).